Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Peklosól - Pekla voor gewone worst, met functioneel eiwit, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Pekelmix voor witte worst, met functioneel eiwit en acerola, 66g
32,12 EUR/kg
Voor boerenworst, 20g
1,66 €
83,00 EUR/kg
Pot voor likeuren 5L en deksel met handvat
5,31 € 4,46 €
4,46 EUR/st.
Gedroogde varkensdarmen kaliber 65 mm, 30 cm - 4 stuks
8,07 €
2,02 EUR/st.
Gedroogde varkensdarmen kaliber 100 mm, 50 cm - 2 stuks
4,04 EUR/st.
Huisgemaakte kruidenmix voor kabanosy, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Kruiden- en specerijenmix voor boerenworst, 500g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Bacterieculturen voor kwark
4,92 €
4,92 EUR/st.
Bacterieculturen voor Griekse kaas
Folie voor vacuümsealer - buisfolie 20x600cm
3,95 €
0,66 EUR/m
Geribbelde zakken voor vacumeermachine 25 x 35 cm, 50 stuks
10,56 €
0,21 EUR/st.
Geribbelde buisfolie - voor vacuümsealer, 25 x 600 cm
5,00 €
0,83 EUR/m
Bacterieculturen voor gouda kaas
Marinade voor spek - kruiden- en specerijenmix, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg