Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Ijs- en sorbetmachine
73,65 € 56,58 €
56,58 EUR/st.
Franse eikenblokjes, zwaar getoast, gearomatiseerd – Kers, 20g
2,78 €
139,00 EUR/kg
Franse eikenhouten blokjes, zwaar getoast, 20 g
2,22 €
111,00 EUR/kg
Vanille eiken vlokken, sterk geroosterd, 20g
2,17 €
108,50 EUR/kg
Natuurlijke eiken vlokken voor het aromatiseren van alcohol (whisky, witte wijn), 50 g
2,22 EUR/st.
Natuurlijke eiken vlokken (ongebrand), 20g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Sterk geroosterde eiken vlokken voor de aromatisering van alcoholen (whisky, bourbon, brandy, cognac, bier), 50 g
44,40 EUR/kg
Sterk geroosterde eiken vlokken, 20g
Sterk geroosterde eiken vlokken, 20 g
Zwaar geroosterde kaneel eiken vlokken 50 g
3,04 €
3,04 EUR/st.
Pizzasteen met handvat en mesje, van cordieriet, rond 33 cm
8,53 € 6,80 €
6,80 EUR/st.
Mijn hobby: het maken van zelfgemaakte wijn - Engelse versie
1,63 € 1,04 €
1,04 EUR/st.
Roestvrijstalen injectiespuit 60 ml + 2 naalden
15,12 €
15,12 EUR/st.
Collagendarm voor worst Ø 65 mm – 4 m
4,99 € 4,73 €
1,18 EUR/m
Pekelzout 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg