Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Siliconen zuiger voor verticale worstenvuller van 2,5 kg
6,90 €
6,90 EUR/st.
Collagendarm voor worst Ø 65 mm – 4 m
4,99 € 4,73 €
1,18 EUR/m
Verticale worstenvuller 3 kg
60,23 € 56,83 €
56,83 EUR/st.
Pekelzout - Pekla voor gewone worst
1,19 €
18,31 EUR/kg
Kaliumnitraat voor het pekelen van vlees, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Kaliumnitraat voor het pekelen van vlees, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Huisgemaakte kruidenmix voor kabanosy, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Voor witte worst - kruiden- en specerijenmix, 350g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Kruiden- en specerijenmix voor boerenworst, 500g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Voor witte worst - mengsel van kruiden en specerijen
1,66 €
83,00 EUR/kg
Voor boerenworst, 20g
Horizontale worstenvuller 5 kg
66,58 € 63,66 €
63,66 EUR/st.
Horizontale worstenvuller 4 kg
62,92 € 60,97 €
60,97 EUR/st.
Pekelmix voor witte worst, met functioneel eiwit en acerola, 66g
2,12 €
32,12 EUR/kg
Natuurlijke varkensdarmen 28/30, 90m
15,85 € 12,19 €
0,14 EUR/m