Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Rookhaken voor vis - drievoudig, 5 stuks
6,68 €
1,34 EUR/st.
Vishaken voor roken - dubbel - 5 stuks
5,65 € 5,19 €
1,04 EUR/st.
Marinade voor vis - kruiden- en specerijenmix, 120 g
1,39 €
11,58 EUR/kg
Duo Grill Klassiek voor vis en groenten - 2-in-1 kruidenmix, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Rookhoutsnippers voor roken/grillen, Appel - 450 g, klasse 2
2,58 €
5,73 EUR/kg
Rookhoutsnippers voor roken/grillen, appelhout, 450 g, kl. 10
2,58 EUR/st.
Rooksnippers voor roken/grillen, appel, 450 g, klasse 8
Rooksnippers voor roken/grillen, 50% eikenhout + 50% elzenhout, 450 g, klasse 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Rooster voor elektrische rookoven dragON 330345
9,97 €
9,97 EUR/st.
rooster voor elektrische rookoven dragON 330275
Rookhoutsnippers voor roken/barbecueën, kersen, 450 g, klasse 10
Rookchips voor roken/grillen, kersenhout, 450 g, klasse 8
Rooksnippers voor roken/grillen, kersenhout, 450 g, kl. 2
Rooksnippers voor roken en grillen, beuk, 450 g, klasse 2
Rooksnippers voor roken/grillen, elzenhout, 450 g, klasse 8