Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Rookhoutsnippers voor roken/barbecueën, kersen, 450 g, klasse 10
2,58 €
5,73 EUR/kg
Rooksnippers voor roken/grillen, kersenhout, 450 g, kl. 2
Rooksnippers voor roken en grillen, beuk, 450 g, klasse 2
2,34 €
5,20 EUR/kg
Rookhoutsnippers voor roken/grillen, 50% appel + 50% beuk, 450 g, klasse 8
Rookchips voor roken/grillen, kersenhout, 450 g, klasse 8
Rookhout snippers voor roken/grillen, beuken, 450 g, kl. 8
Eiken rooksnippers voor roken/grillen, 450 g, kl. 8
Beuken rooksnippers voor roken en grillen, 450 g, klasse 10
2,34 EUR/st.
Rookhoutsnippers voor roken en grillen, elzenhout, 450 g, klasse 2
Rooksnippers voor roken/grillen, elzenhout, 450 g, klasse 8
Rooksnippers voor roken/grillen 70% els + 30% beuk, 450 g, kl. 2
Recept van Oma Leokadia Voor Pekelen, 35 g
1,80 € 1,66 €
47,43 EUR/kg
Rooksnippers (100% beukenhout) klasse 2 - 450 g X5
10,78 €
4,79 EUR/kg
Rookhoutsnippers van kersenhout, 5 kg, middelgroot KL8
14,14 €
2,83 EUR/kg
Rookchips (100% kersenhout) klasse 2 - 5 x 450 g
11,66 €
5,18 EUR/kg