Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Sterk geroosterde eiken vlokken voor de aromatisering van alcoholen (whisky, bourbon, brandy, cognac, bier), 50 g
2,22 €
44,40 EUR/kg
Smaakessentie Reserve Brandy, 40 ml, voor 4 L
3,68 €
3,68 EUR/st.
Natuurlijke eiken vlokken voor het aromatiseren van alcohol (whisky, witte wijn), 50 g
2,22 EUR/st.
Wijngist Turbo Fruit 5-7 dagen 100 L
5,61 €
35,06 EUR/kg
Karaf Sterren 750ml
4,46 €
4,46 EUR/st.
Sterk geroosterde eiken vlokken, 20g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Zwaar geroosterde kaneel eiken vlokken 50 g
3,04 €
3,04 EUR/st.
Vanille eiken vlokken, sterk geroosterd, 20g
2,17 €
108,50 EUR/kg
Natuurlijke eiken vlokken (ongebrand), 20g
Boek "Het maken van distillaten van A tot Z" (in het Pools)
15,85 €
15,85 EUR/st.
Refractometer voor honing
27,31 €
27,31 EUR/st.
Refractometer voor bier
21,22 €
21,22 EUR/st.
Applicator voor braadnetten
14,39 €
14,39 EUR/st.
U-pinnen voor landbouwdoek 100 stuks
13,90 € 9,44 €
0,09 EUR/st.
Voor witte worst - kruiden- en specerijenmix, 350g
8,95 €
25,57 EUR/kg