Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Varkensdarmen 28/30 mm en schapendarmen 18/20 mm - set
11,83 €
0,30 EUR/m
Varkensdarmen op kalibratielinten, kaliber 28/30, 20 m
8,83 €
0,44 EUR/m
Natuurlijke varkensdarmen 28/30, 90m
15,85 € 12,19 €
0,14 EUR/m
Gedroogde varkensdarmen kaliber 65 mm, 30 cm - 4 stuks
8,07 €
2,02 EUR/st.
Gedroogde varkensdarmen kaliber 100 mm, 50 cm - 2 stuks
4,04 EUR/st.
Natuurlijke varkensdarmen 28/30, 15m
7,78 €
0,52 EUR/m
Natuurlijke varkensdarmen kal. 28/30 mm, 20 m
6,07 €
Natuurlijke varkensdarmen - kaliber 28/30mm, 15m
5,73 €
0,38 EUR/m
Verticale worstenvuller 3 kg
60,23 € 56,83 €
56,83 EUR/st.
Pekelzout - Pekla voor gewone worst
1,19 €
18,31 EUR/kg
Bacterieculturen voor gerijpte worsten, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Peklosól - Pekla voor gewone worst, met functioneel eiwit, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Voor boerenworst, 20g
1,66 €
83,00 EUR/kg
Geschikt voor ham - kruiden- en specerijenmix
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg