Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Bacterieculturen voor Griekse kaas
4,92 €
4,92 EUR/st.
Bacterieculturen voor kwark
Mijn hobby: Zelf kaas maken - boek (in het Pools)
7,68 €
7,68 EUR/st.
Vloeibare rook, voor 20 kg, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Elektrische rookkast – dragON met rookgenerator, digitaal, 65 L
609,51 €
609,51 EUR/st.
Gedroogde gist voor Italiaanse pizza - 100 g
3,19 €
31,90 EUR/kg
Coopers concentraat voor het brouwen van Ginger Beer, 0,5 kg
13,17 €
Wijngist met gistvoeding - voor bloemenwijn, 10-15 L
1,88 €
117,50 EUR/kg
Marter- en knaagdierverjager voor auto's en binnenruimtes (ultrasoon + LED)
19,27 €
19,27 EUR/st.
Distilleergist Turbo reVOLTa 48u
2,32 €
17,19 EUR/kg
Herstartgist - 22 g
85,45 EUR/kg
Universele wijngist, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Enovini® wijngist
1,22 €
174,29 EUR/kg
Gedroogde bakkersgist, 1 kg
12,19 €
12,19 EUR/st.
Gedroogde bakkersgist, 500g
6,39 €
12,78 EUR/kg