Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Rookhout snippers voor roken/grillen, beuken, 450 g, kl. 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Rooksnippers voor roken/grillen, kersenhout, 450 g, kl. 2
2,58 €
5,73 EUR/kg
Rookhoutsnippers voor roken/grillen van varkensvlees – mix (70% elzen, 30% beuken), 450 g, klasse 10
2,34 EUR/st.
Rookhoutsnippers voor roken/grillen, 50% appel + 50% beuk, 450 g, klasse 8
Rookhoutsnippers voor roken/grillen, pruimenhout, 450 g, klasse 8
Rookhoutsnippers voor roken/grillen, appelhout, 450 g, kl. 10
2,58 EUR/st.
Rookhoutsnippers voor roken/grillen 70% elzenhout + 30% beukenhout, 450 g, kl. 8
Rookhoutsnippers voor roken/grillen, Appel - 450 g, klasse 2
Rookchips voor roken/grillen, kersenhout, 450 g, klasse 8
LONG-mondstuk voor dragON JET rookgeneratoren nr. 330144 en 330146
13,17 €
13,17 EUR/st.
Rookhoutsnippers voor roken/barbecueën, kersen, 450 g, klasse 10
Rooksnippers voor roken/grillen, elzenhout, 450 g, klasse 8
Rooksnippers voor roken/grillen, appel, 450 g, klasse 8
Vishaken voor roken - dubbel - 5 stuks
5,65 € 5,19 €
1,04 EUR/st.
Eiken rooksnippers voor roken/grillen, 450 g, kl. 8