Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Rookhoutsnippers voor roken/grillen, Appel - 450 g, klasse 2
2,58 €
5,73 EUR/kg
Rookhoutsnippers voor roken/grillen, appelhout, 450 g, kl. 10
2,58 EUR/st.
Rookhoutsnippers voor roken/barbecueën, kersen, 450 g, klasse 10
Rookhoutsnippers voor roken en grillen, elzenhout, 450 g, klasse 2
2,34 €
5,20 EUR/kg
Rookhout snippers voor roken/grillen, beuken, 450 g, kl. 8
Rookhoutsnippers voor roken/grillen 70% elzenhout + 30% beukenhout, 450 g, kl. 8
Rooksnippers voor roken/grillen, appel, 450 g, klasse 8
Rooksnippers voor roken/grillen, elzenhout, 450 g, klasse 8
Rookhoutsnippers van kersenhout, 5 kg, middelgroot KL8
14,14 €
2,83 EUR/kg
Beuken rooksnippers voor roken en grillen, 450 g, klasse 10
2,34 EUR/st.
Eiken rooksnippers voor roken/grillen, 450 g, kl. 8
Rookhoutsnippers (70% els + 30% beuk), klasse 2, 450 g x5
10,78 €
4,79 EUR/kg
Thuisrokerij in een pot, 35 L, voor op het gasfornuis
131,70 €
131,70 EUR/st.
Rookgenerator dragON JET 4 LIGHT met asafvoerfunctie en elektrische dragON Air-pomp
37,31 €
37,31 EUR/st.
Elektrische rokerij - draagbaar
122,92 € 78,54 €
78,54 EUR/st.