Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Rookhaken voor vis - drievoudig, 5 stuks
6,68 €
1,34 EUR/st.
Rookhoutsnippers voor roken/grillen, appelhout, 450 g, kl. 10
2,58 €
2,58 EUR/st.
Rooksnippers voor roken/grillen, elzenhout, 450 g, klasse 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Rookchips voor roken/grillen, kersenhout, 450 g, klasse 8
5,73 EUR/kg
Rookhoutsnippers voor roken en grillen, elzenhout, 450 g, klasse 2
Rooksnippers voor roken/grillen 70% els + 30% beuk, 450 g, kl. 2
DragON kit voor rookovens - elektrische modules met digitale controller en JET 2 LONG rookgenerator
319,51 €
319,51 EUR/st.
Thuisrokerij in een pot, 35 L, voor op het gasfornuis
131,70 €
131,70 EUR/st.
dragON rookovenset - IQ-modules met Wi-Fi en JET 1 LONG rookgenerator
414,63 €
414,63 EUR/st.
Rooksnippers (100% elzenhout) klasse 2 – 5 x 450 g
10,78 €
4,79 EUR/kg
Rookgenerator dragON JET 4 LIGHT met asafvoerfunctie en elektrische dragON Air-pomp
37,31 €
37,31 EUR/st.
Rookgenerator dragON JET 1 LONG met elektrische pomp
88,78 €
88,78 EUR/st.
Rookoven met Wi‑Fi, 200 L – dragON WOOD 100IQ met elektrische verwarmingsmodule en regelaar
853,42 €
853,42 EUR/st.
Houten tuinrookoven 200 L – dragON Wood 100E met elektrische verwarmingsmodule en regelaar
670,73 €
670,73 EUR/st.
Vloeibare rook – kersenhout, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l