Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Fles 500 ml met schroefdop, opdruk ‘Cytrynówka’, 1 stuk
1,53 €
1,53 EUR/st.
Recept van Oma Leokadia Voor Pekelen, 35 g
1,80 € 1,66 €
47,43 EUR/kg
Rookoven met Wi‑Fi, 200 L – dragON WOOD 100IQ met elektrische verwarmingsmodule en regelaar
853,42 €
853,42 EUR/st.
Huisgemaakte kruidenmix voor kabanosy, 30 g
55,33 EUR/kg
Houten tuinrookoven 200 L – dragON Wood 100E met elektrische verwarmingsmodule en regelaar
670,73 €
670,73 EUR/st.
Rogge zuurdesem met gist en mout - 23g
1,29 €
56,09 EUR/kg
Tarwe zuurdesemstarter met gist - 23 g
Rookoven met Wi-Fi, 200 L - dragON WOOD 100IQ met elektrische verwarmingsmodule en controller, van gebrand hout
860,73 €
860,73 EUR/st.
Tuinrookoven 200 L dragON Wood 100E – houtgestookt, met elektrische verwarmingsmodule en regelaar
678,05 €
678,05 EUR/st.
Easy Wijnset – eenvoudige manier voor huisgemaakte wijn
20,00 €
20,00 EUR/st.
Pekelmix voor witte worst, met functioneel eiwit en acerola, 66g
2,12 €
32,12 EUR/kg
Bieslookgras - Geurige bison 12 stuks / 4 L
1,95 €
0,16 EUR/st.
Aromatic Bayanus Multicomplex startpakket voor wijn, 40 g
1,46 €
36,50 EUR/kg
Marinade voor vis - kruiden- en specerijenmix, 120 g
1,39 €
11,58 EUR/kg
Steengoedvat 4,5 l met deksel
28,29 €
28,29 EUR/st.