Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Pekelzout Pekel voor Kraków-worst - 115 g
2,22 €
19,30 EUR/kg
Collagendarm voor worst Ø 65 mm – 4 m
4,99 € 4,73 €
1,18 EUR/m
Collageen-worstdarm Ø 55 mm, 10 m
6,31 €
0,63 EUR/m
Collageen worstdarm Ø 65 mm, 10 m
7,68 €
0,77 EUR/m
Marinade voor vis - kruiden- en specerijenmix, 120 g
1,39 €
11,58 EUR/kg
Pers - zeef voor conserven, fermentatie en azijn - voor potten fi 82-66
0,44 €
0,44 EUR/st.
Kaliumnitraat voor het pekelen van vlees, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Kaliumnitraat voor het pekelen van vlees, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Druksteen voor vaten, aardewerk, fi 22 cm
13,66 €
13,66 EUR/st.
Druksteen voor vaten, aardewerk, diameter 15 cm
9,87 € 6,31 €
6,31 EUR/st.
Net voor het roken van kazen, lengte 3 m
2,24 € 1,46 €
0,49 EUR/m
Bacterieculturen voor Griekse kaas
4,92 €
4,92 EUR/st.
Bacterieculturen voor gouda kaas
Vloeibare rookaroma voor 3 kg, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Marinade voor spek - kruiden- en specerijenmix, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg