Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Schapendarmen - fi 22/24 mm, op stroken, 15 m
7,41 €
0,49 EUR/m
Varkensdarmen op kalibratielinten, kaliber 28/30, 20 m
8,83 €
0,44 EUR/m
Natuurlijke schapendarmen kal. 18/20 mm, 91 m
19,50 € 19,27 €
0,21 EUR/m
Natuurlijke schapendarmen kal. 18/20 mm, 20 m
6,63 €
0,33 EUR/m
Natuurlijke varkensdarmen kal. 28/30 mm, 20 m
6,07 €
0,30 EUR/m
Natuurlijke varkensdarmen 28/30, 90m
15,85 € 12,19 €
0,14 EUR/m
Natuurlijke varkensdarmen 28/30, 15m
7,78 €
0,52 EUR/m
Natuurlijke varkensdarmen - kaliber 28/30mm, 15m
5,73 €
0,38 EUR/m
Natuurlijke schapendarmen - kaliber 18/20mm, 15m
4,73 €
0,32 EUR/m
Kruiden- en specerijenmix voor boerenworst, 500g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Voor witte worst - kruiden- en specerijenmix, 350g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Huisgemaakte kruidenmix voor kabanosy, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Klassieke kruiden- en specerijenmix voor hamkoker
Pekelmix voor witte worst, met functioneel eiwit en acerola, 66g
2,12 €
32,12 EUR/kg
Peklosól - Pekla voor gewone worst, met functioneel eiwit, 64 g
33,13 EUR/kg