Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Frukta-Gel - Pectine voor jam en confituren, 15 stuks
15,12 €
1,01 EUR/st.
Coopers concentraat voor het brouwen van Ginger Beer, 0,5 kg
13,17 €
Collageen worstdarm Ø 65 mm, 10 m
7,68 €
0,77 EUR/m
Collageen-worstdarm Ø 55 mm, 10 m
6,31 €
0,63 EUR/m
Balkonrookkast met verstelbare inhoud
70,49 €
70,49 EUR/st.
Balkonrookoven met thermometer
34,14 €
34,14 EUR/st.
Pectine voor jam - citrus amide voor geleren, 20 g
1,53 €
76,50 EUR/kg
Bacterieculturen voor yoghurt
4,92 €
4,92 EUR/st.
Bacterieculturen voor gouda kaas
Franse eikenhouten blokjes, zwaar getoast, 20 g
2,22 €
111,00 EUR/kg
Set met watermantel - hamkoker 1,5 kg + pan
52,19 € 51,46 €
51,46 EUR/st.
Hamkoker - Gezinsformaat 3 kg
25,60 € 24,88 €
24,88 EUR/st.
Bacterieculturen voor kwark
Bacterieculturen voor Griekse kaas
Fles 500 ml voor wodka - 8 stuks
7,11 € 3,90 €
0,49 EUR/st.