Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Coopers concentraat voor het brouwen van Ginger Beer, 0,5 kg
13,17 €
Marinade voor varkenspoot - kruiden- en specerijenmix, 70 g
1,80 € 1,27 €
18,14 EUR/kg
Wijngist met gistvoeding - voor bloemenwijn, 10-15 L
1,88 €
117,50 EUR/kg
Collageen worstdarm Ø 65 mm, 10 m
7,68 €
0,77 EUR/m
Collageen-worstdarm Ø 55 mm, 10 m
6,31 €
0,63 EUR/m
Balkonrookkast met verstelbare inhoud
70,49 €
70,49 EUR/st.
Balkonrookoven met thermometer
34,14 €
34,14 EUR/st.
Pectine voor jam - citrus amide voor geleren, 20 g
1,53 €
76,50 EUR/kg
Franse eikenhouten blokjes, zwaar getoast, 20 g
2,22 €
111,00 EUR/kg
Bacterieculturen voor yoghurt
4,92 €
4,92 EUR/st.
Bacterieculturen voor gouda kaas
Gedroogde bakkersgist, 1 kg
12,19 €
12,19 EUR/st.
Gedroogde bakkersgist, 500g
6,39 €
12,78 EUR/kg
Franse eikenblokjes, sterk getoast, gearomatiseerd – Whisky, 20 g
3,41 €
170,50 EUR/kg
Gedroogde bakkersgist, 250g
3,41 EUR/st.