Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Kaliumnitraat voor het pekelen van vlees, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Kaliumnitraat voor het pekelen van vlees, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Het geheim van opa Feliks voor pekelen - kruiden- en specerijenmix, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Het geheim van opa Feliks voor pekelen, 35 g
1,80 € 1,66 €
47,43 EUR/kg
Recept van Oma Leokadia Voor Pekelen, 35 g
Druksteen voor vaten, aardewerk, fi 22 cm
13,66 €
13,66 EUR/st.
Druksteen voor vaten, aardewerk, diameter 15 cm
9,87 € 6,31 €
6,31 EUR/st.
Geschikt voor ham - kruiden- en specerijenmix
55,33 EUR/kg
Peklosól - Pekla voor gewone worst, met functioneel eiwit, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Halfautomatische vleeswareninjector met naaldenset en slang
27,31 €
27,31 EUR/st.
Elektrische rokerij - draagbaar
122,92 € 78,54 €
78,54 EUR/st.
Onbreekbare zoutmeter met proefbuis, meetbereik: 0–300 g zout/L
4,72 € 3,95 €
3,95 EUR/st.
Gewicht - zeef voor conserven, gefermenteerde producten en azijn - voor potten fi 100
0,63 €
0,63 EUR/st.
Thuisrokerij in een pot, 35 L, voor op het gasfornuis
131,70 €
131,70 EUR/st.
Mijn hobby: het maken van huisgemaakte wijn - Russische versie
1,41 € 0,91 €
0,91 EUR/st.