Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Druksteen voor vaten, aardewerk, fi 22 cm
13,66 €
13,66 EUR/st.
Druksteen voor vaten, aardewerk, diameter 15 cm
9,87 € 6,31 €
6,31 EUR/st.
Gewicht - zeef voor conserven, gefermenteerde producten en azijn - voor potten fi 100
0,63 €
0,63 EUR/st.
Voor witte worst - mengsel van kruiden en specerijen
1,66 €
83,00 EUR/kg
Recept van Oma Leokadia Voor Pekelen, 35 g
1,80 € 1,66 €
47,43 EUR/kg
Mijn hobby: het maken van huisgemaakte wijn - Russische versie
1,41 € 0,91 €
0,91 EUR/st.
Nylongaas voor vleessnijwerk 4 m x 22 cm met thermische weerstand van 125°C
4,36 €
1,09 EUR/m
Het geheim van opa Feliks voor pekelen - kruiden- en specerijenmix, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Alco-crystal - middel ter verbetering van de kwaliteiten van alcohol
2,12 €
302,86 EUR/kg
Boek "Het maken van distillaten van A tot Z" (in het Pools)
15,85 €
15,85 EUR/st.
Vleeswaren net met etiket, afmetingen 15 cm x 4 m, met thermische weerstand van 125°C
4,76 €
1,19 EUR/m
Kaliumnitraat voor het pekelen van vlees, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Kaliumnitraat voor het pekelen van vlees, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Het geheim van opa Feliks voor pekelen, 35 g
Vleeswaren net met afmetingen 15 cm x 50 m, met thermische weerstand tot 220°C
13,90 €
0,28 EUR/m