Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Vloeibare rook, voor 20 kg, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Vloeibare rookaroma voor 3 kg, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Elektrische rookoven dragON met verrijdbaar onderstel
649,76 €
649,76 EUR/st.
Rookoven 200 L dragON Larch E21 - van lariks, met elektrische verwarmingsmodule en regelaar
707,32 €
707,32 EUR/st.
Houten rookoven 115 L dragON Wood 60E, met elektrische verwarmingsmodule en controller
573,17 €
573,17 EUR/st.
Elektrische rookkast – dragON met rookgenerator, digitaal, 65 L
609,51 €
609,51 EUR/st.
Duo Grill Klassiek voor vis en groenten - 2-in-1 kruidenmix, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Rookoven 115 L dragON Wood 60E - houten rookoven van gebrand hout, met elektrische verwarmingsmodule en controller
580,49 €
580,49 EUR/st.
Thuisrokerij in een pot, 35 L, voor op het gasfornuis
131,70 €
131,70 EUR/st.
Rooksnippers voor roken/grillen, 50% eikenhout + 50% elzenhout, 450 g, klasse 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Set met vloeibare rookaroma’s, 6 stuks à 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Stalen rookoven dragON 220 L, IQ – met Wi-Fi-besturing
1 341,46 €
1341,46 EUR/st.
Balkonrookkast met verstelbare inhoud
70,49 €
70,49 EUR/st.
Balkonrookoven met thermometer
34,14 €
34,14 EUR/st.
Polyamide worstomhulsel 8m-fi73mm, 100°C
3,94 € 3,04 €
0,38 EUR/m