Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Vloeibare rookaroma – eiken, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Amerikaanse eiken vlokken, zwaar geroosterd, van bourbonvaten, 50 g
3,95 €
79,00 EUR/kg
Set met vloeibare rookaroma’s, 6 stuks à 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Vloeibare rook, voor 20 kg, 250 ml
Vloeibare rookaroma voor 3 kg, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Vloeibare rook – kersenhout, 40 ml
Vloeibare rookaroma – eikenhout, 40 ml
Vloeibare rook – kersenhout, 250 ml
Rookhaken - S, geslepen 3 mm x 150 mm, 15 stuks
8,94 € 8,66 €
0,58 EUR/st.
Rookhaken - S-vorm, geslepen punten, 3 mm x 100 mm, 5 stuks
3,02 € 3,00 €
0,60 EUR/st.
Vloeibare rook – jeneverbes, 250 ml
Amerikaanse eiken vlokken zwaar geroosterd, 500g
13,17 €
13,17 EUR/st.
Zwaar geroosterde kaneel eiken vlokken 50 g
3,04 €
3,04 EUR/st.
Eiken rooksnippers voor roken/grillen, 450 g, kl. 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Natuurlijke eiken vlokken voor het aromatiseren van alcohol (whisky, witte wijn), 50 g
2,22 €
2,22 EUR/st.