Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Zwaar geroosterde kaneel eiken vlokken 50 g
3,04 €
3,04 EUR/st.
Natuurlijke eiken vlokken voor het aromatiseren van alcohol (whisky, witte wijn), 50 g
2,22 €
2,22 EUR/st.
Sterk geroosterde eiken vlokken, 20 g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Clips voor vleestang - 240 stuks
6,31 €
6,31 EUR/st.
Clips voor vleestang - 60 stuks
2,00 €
0,03 EUR/st.
Vleeswarensluiter + 60 clips
12,44 €
12,44 EUR/st.
Amerikaanse eiken vlokken zwaar geroosterd, 500g
13,17 €
13,17 EUR/st.
Sterk geroosterde eiken vlokken voor de aromatisering van alcoholen (whisky, bourbon, brandy, cognac, bier), 50 g
44,40 EUR/kg
Natuurlijke eiken vlokken (ongebrand), 20g
Sterk geroosterde eiken vlokken, 20g
Amerikaanse eiken vlokken zwaar geroosterd, 50 g
1,76 €
35,20 EUR/kg
Rooksnippers voor roken/grillen, 50% eikenhout + 50% elzenhout, 450 g, klasse 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Distilleergist Turbo Whiskey
1,85 €
80,43 EUR/kg
Frameloze rookkast dragON PLYWOOD NATURE met Wi-Fi-controller, 200L
1 036,58 €
1036,58 EUR/st.
Franse eikenblokjes, zwaar getoast, gearomatiseerd – Kers, 20g
2,78 €
139,00 EUR/kg