Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Boomgaardslang, donker groene rubber, 25 m x 3 mm
4,21 € 2,78 €
2,78 EUR/st.
Houten kamertemperatuurmeter (-20 tot +50°C), donkerbruin, 15cm
2,58 €
2,58 EUR/st.
Brewkit Coopers Stout
18,53 €
10,90 EUR/kg
Brewkit Coopers Dark Ale
18,53 € 17,56 €
10,33 EUR/kg
Gold Essence met Jamaica Rum smaak voor 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Gist + voedingsstof - rode wijnen
1,75 € 1,51 €
1,51 EUR/st.
Wijnmakersgist Bourgogne, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Amerikaanse eiken vlokken zwaar geroosterd, 500g
13,17 €
13,17 EUR/st.
Zwaar geroosterde kaneel eiken vlokken 50 g
3,04 €
3,04 EUR/st.
Sterk geroosterde eiken vlokken voor de aromatisering van alcoholen (whisky, bourbon, brandy, cognac, bier), 50 g
2,22 €
44,40 EUR/kg
Franse eikenhouten blokjes, zwaar getoast, 20 g
111,00 EUR/kg
Vanille eiken vlokken, sterk geroosterd, 20g
2,17 €
108,50 EUR/kg
Sterk geroosterde eiken vlokken, 20g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Sterk geroosterde eiken vlokken, 20 g
Amerikaanse eiken vlokken zwaar geroosterd, 50 g
1,76 €
35,20 EUR/kg