Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Bacterieculturen voor gerijpte worsten, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Voor witte worst - kruiden- en specerijenmix, 350g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Pekelmix voor witte worst, met functioneel eiwit en acerola, 66g
2,12 €
32,12 EUR/kg
Peklosól - Pekla voor gewone worst, met functioneel eiwit, 64 g
33,13 EUR/kg
Voor witte worst - mengsel van kruiden en specerijen
1,66 €
83,00 EUR/kg
Pekelzout - Pekla voor gewone worst
1,19 €
18,31 EUR/kg
Verticale worstenvuller 3 kg
60,23 € 56,83 €
56,83 EUR/st.
Horizontale worstenvuller 4 kg
62,92 € 60,97 €
60,97 EUR/st.
Voor boerenworst, 20g
Premium verticale worstenvuller, 7 L
184,38 € 157,56 €
157,56 EUR/st.
Kruiden- en specerijenmix voor boerenworst, 500g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Verticale worstenvuller Premium 5 L
172,19 € 136,58 €
136,58 EUR/st.
Verticale worstvuller Premium 3 L
159,75 € 121,22 €
121,22 EUR/st.
Huisgemaakte kruidenmix voor kabanosy, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Verticale worstenvuller 2,5 kg
52,43 € 51,46 €
51,46 EUR/st.