Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Keramiek voor potplanten, tuinbouw en bossen in glas 10–20 mm, 4L
3,56 €
0,71 EUR/l
Keramiek voor potplanten, tuinieren en bossen in glas, 4-10 mm, 2L
2,36 €
2,36 EUR/st.
Keramiek voor kamerplanten, tuinieren en bossen in glas, 4-10 mm, 1L
1,80 €
1,80 EUR/l
Pot TO 1,7L fi 100 - 6 stuks
10,19 € 8,51 €
1,42 EUR/st.
Roestvrijstalen sappenstomer met stoominzet 5 L
36,58 €
36,58 EUR/st.
Twist-off pot 385ml met zwart deksel fi 63, 6 stuks.
6,31 € 3,41 €
0,57 EUR/st.
Vinistart Complex, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Wijnmakersgist Bourgogne, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Stoomsapper RVS 8 L
48,53 €
48,53 EUR/st.
Fermivin VR5 wijngist, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Bordeaux wijngist, 20 ml
Universele wijngist, 20 ml
Tokay wijngist, 20 ml
Wijngist Fermivin PDM, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Fermivin wijngist 7013, 7 g