Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Elektrische rookoven dragON E101 met rookgenerator, 70 L
450,00 €
450,00 EUR/st.
Applicator voor vleeswaren netten - premium
13,17 €
13,17 EUR/st.
Applicator voor vleeswaren netten - premium versie - buis
7,68 € 6,78 €
6,78 EUR/st.
Rookoven 115 L dragON Wood 60E - houten rookoven van gebrand hout, met elektrische verwarmingsmodule en controller
580,49 €
580,49 EUR/st.
Houten rookoven 115 L dragON Wood 60E, met elektrische verwarmingsmodule en controller
573,17 €
573,17 EUR/st.
Rookoven 200 L dragON Larch E21 - van lariks, met elektrische verwarmingsmodule en regelaar
707,32 €
707,32 EUR/st.
Applicator voor vleessnaren basic
6,31 €
6,31 EUR/st.
Romeinse pot 4 L
27,56 €
27,56 EUR/st.
Ronde Romeinse pot 4 L
22,44 €
22,44 EUR/st.
Vloeibare rook, voor 20 kg, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Vloeibare rookaroma voor 3 kg, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Gietijzeren braadpan, 5,5 L
47,93 € 28,78 €
28,78 EUR/st.
Gedroogde gist voor Italiaanse pizza - 100 g
3,19 €
31,90 EUR/kg
Elektrische rokerij - draagbaar
122,92 € 78,54 €
78,54 EUR/st.
Ronde Romeinse pot 4L
31,70 €
31,70 EUR/st.