Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Set van 6 smaakessences - WHISK(E)Y 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Whisky-essence voor 10 L, 100 ml
8,19 €
81,90 EUR/l
Set van 6 essences - cocktail 6x40 ml
Amerikaanse eiken vlokken, zwaar geroosterd, van bourbonvaten, 50 g
3,95 €
79,00 EUR/kg
Amerikaanse eiken vlokken zwaar geroosterd, 500g
13,17 €
13,17 EUR/st.
Amerikaanse eiken vlokken zwaar geroosterd, 50 g
1,76 €
35,20 EUR/kg
Het geheim van opa Feliks voor pekelen - kruiden- en specerijenmix, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Klassieke Convex Distilleerder 18 L - 1 opvangbak
147,56 € 127,80 €
127,80 EUR/st.
Voor witte worst - mengsel van kruiden en specerijen
1,66 €
83,00 EUR/kg
Duo Grill Klassiek voor vis en groenten - 2-in-1 kruidenmix, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Klassieke kruiden- en specerijenmix voor hamkoker
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Brandaxa-essence met de smaak van Griekse brandy, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Snelkookpannenset van roestvrij staal, 4 en 6 L
73,90 €
73,90 EUR/st.
Essence met smaak van groene munt, voor 4 L, 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Essence Sauer-Kirsche – Czysta Wiśnia, 40 ml, voor 4 L
3,68 EUR/st.