Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Convex-deksel 30 L voor stalen vat
22,20 €
22,20 EUR/st.
Microbiologisch stremsel voor kaas strong, 30 ml
6,66 €
222,00 EUR/l
Filterzak voor wijn, likeuren - conisch, 3 L
6,39 €
6,39 EUR/st.
Schroefdeksel voor vierkante vaten 30, 40 en 50 L, Ø 22 cm
3,58 €
3,58 EUR/st.
Dama 5 L met schroefdop, kurk en waterslot – 4 stuks
20,97 €
5,24 EUR/st.
Glazen pot 8 L, met tang
9,46 € 7,88 €
7,88 EUR/st.
Bacterieculturen voor kwark
4,92 €
4,92 EUR/st.
Bacterieculturen voor Griekse kaas
Premium verticale worstenvuller, 7 L
184,38 € 157,56 €
157,56 EUR/st.
Verticale worstenvuller Premium 5 L
172,19 € 136,58 €
136,58 EUR/st.
Verticale worstvuller Premium 3 L
159,75 € 121,22 €
121,22 EUR/st.
Geëmailleerde gietijzeren ketel, 10 l
64,14 €
64,14 EUR/st.
Stoomsapper RVS 8 L
48,53 €
48,53 EUR/st.
Redukwas® Active voor mosten - zuurteregelaar, 460 g
5,92 €
12,87 EUR/kg
Essence Sauer-Kirsche – Czysta Wiśnia, 40 ml, voor 4 L
3,68 €
3,68 EUR/st.