Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Voor witte worst - mengsel van kruiden en specerijen
1,66 €
83,00 EUR/kg
Marinade voor vis - kruiden- en specerijenmix, 120 g
1,39 €
11,58 EUR/kg
Marinade voor spek - kruiden- en specerijenmix, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Marmeren keuken vijzel, zwart, ø 10,5 cm
9,48 € 9,02 €
9,02 EUR/st.
Pekelzout - Pekla voor gewone worst
1,19 €
18,31 EUR/kg
Pekla subtiel kruidig voor ham, 75 g
15,87 EUR/kg
Pekelzout Pekel voor Kraków-worst - 115 g
2,22 €
19,30 EUR/kg
Pekelzout 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg
Pekelzout 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Colorozozout Vit-C - 130 g
0,83 €
6,38 EUR/kg
Buitenthermometer - set van 15 stuks mix
1,95 €
1,95 EUR/st.
Zuurgraadmeter - meting van zuurgraad in wijn, sappen
7,68 €
7,68 EUR/st.
Distilleergist Turbo Grom 5-7 dagen 100L
6,31 €
18,56 EUR/kg
Distilleergist Turbo Grom 48h
3,34 €
22,27 EUR/kg
Aromatic Bayanus Multicomplex startpakket voor wijn, 40 g
1,46 €
36,50 EUR/kg