Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Gewicht - zeef voor conserven, gefermenteerde producten en azijn - voor potten fi 100
0,63 €
0,63 EUR/st.
Kaliumnitraat voor het pekelen van vlees, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Kaliumnitraat voor het pekelen van vlees, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Pectine voor jam - citrus amide voor geleren, 20 g
1,53 €
76,50 EUR/kg
Geschikt voor ham - kruiden- en specerijenmix
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Kruiden- en specerijenmix voor boerenworst, 500g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Recept van Oma Leokadia Voor Pekelen, 35 g
47,43 EUR/kg
Het geheim van opa Feliks voor pekelen - kruiden- en specerijenmix, 500 g
Het geheim van opa Feliks voor pekelen, 35 g
Marinade voor ribben - kruiden- en specerijenmix, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Gele katoenen koord 2 mm/55 m/100 g
2,43 € 1,90 €
0,03 EUR/m
Elektrische rokerij - draagbaar
122,92 € 78,54 €
78,54 EUR/st.
Sisal touw 1,8 mm/115 m/250 g
3,94 € 3,34 €
Słoikówka - kruiden- en specerijenmix, 500 g
Jute touw 2 mm/110 m/250 g
2,92 €