Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Bacterieculturen voor gerijpt vlees, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Kaliumnitraat voor het pekelen van vlees, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Kaliumnitraat voor het pekelen van vlees, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Bacterieculturen voor gerijpte worsten, 2 g
Kaasmat, 25x25 cm
3,58 € 2,78 €
2,78 EUR/st.
Vleeswaren net met afmetingen 18 cm x 3 m, met thermische weerstand tot 220°C
4,70 € 3,95 €
1,32 EUR/m
Amerikaanse eiken vlokken zwaar geroosterd, 500g
13,17 €
13,17 EUR/st.
Microbiologisch stremsel voor kaas strong, 30 ml
6,66 €
222,00 EUR/l
Gold Essence met Jamaica Rum smaak voor 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Natuurlijke eiken vlokken voor het aromatiseren van alcohol (whisky, witte wijn), 50 g
2,22 €
2,22 EUR/st.
Natuurlijke eiken vlokken (ongebrand), 20g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Amerikaanse eiken vlokken zwaar geroosterd, 50 g
1,76 €
35,20 EUR/kg
Kaasmakersset
14,14 € 12,44 €
12,44 EUR/st.
Kaasmakerset - jonge kaasmaker
Varkensdarmen op kalibratielinten, kaliber 28/30, 20 m
8,83 €
0,44 EUR/m