Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Redukwas® Plus - zuurteregelaar, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Redukwas® Active voor mosten - zuurteregelaar, 460 g
5,92 €
12,87 EUR/kg
Redukwas - zuurgraadregelaar
0,97 €
64,67 EUR/kg
Aromatic Bayanus Multicomplex startpakket voor wijn, 40 g
1,46 €
36,50 EUR/kg
Voedingsstof voor wijnmakersgist, 100 g
Voedingsstof voor wijngist, 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
ViniTurbo - gist voor snelle fermentatie, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Meting van de pH-waarde
2,92 €
2,92 EUR/st.
Wijngist met gistvoeding - voor bloemenwijn, 10-15 L
117,50 EUR/kg
Vinistart Complex, 20 g
Roestvrijstalen sappenstomer met stoominzet 5 L
36,58 €
36,58 EUR/st.
Distilleergist Turbo Slivovitz
2,27 €
36,61 EUR/kg
Gewicht - zeef voor conserven, gefermenteerde producten en azijn - voor potten fi 100
0,63 €
0,63 EUR/st.
Pers - zeefje voor conserven, fermentatie en azijn - voor potten fi 82
0,58 €
0,58 EUR/st.
Wijnset 4 SEIZOENEN - Framboos
5,49 €
52,29 EUR/kg