Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Natuurlijke eiken vlokken voor het aromatiseren van alcohol (whisky, witte wijn), 50 g
2,22 €
2,22 EUR/st.
Sterk geroosterde eiken vlokken voor de aromatisering van alcoholen (whisky, bourbon, brandy, cognac, bier), 50 g
44,40 EUR/kg
Highcastle Whisky-essence voor 2 L - 40 ml
3,41 €
85,25 EUR/l
Distilleergist Turbo Whiskey
1,85 €
80,43 EUR/kg
Amerikaanse eiken vlokken, zwaar geroosterd, van bourbonvaten, 50 g
3,95 €
79,00 EUR/kg
Amerikaanse eiken vlokken zwaar geroosterd, 500g
13,17 €
13,17 EUR/st.
Bourbon gearomatiseerde essence 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Natuurlijke eiken vlokken (ongebrand), 20g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Amerikaanse eiken vlokken zwaar geroosterd, 50 g
1,76 €
35,20 EUR/kg
Decoratieve fles TYNKTURA 0,5 L, met lange zwarte schroefdop Ø 28 mm, 1 stuk.
1,34 €
1,34 EUR/st.
Sterk geroosterde eiken vlokken, 20g
Kapiteinsfles 500 ml met schroefdop - 6 stuks
6,97 € 6,49 €
1,08 EUR/st.
Set van 6 essences - cocktail 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Kapiteinsfles 500 ml met schroefdop, 1 stuk
1,43 € 1,27 €
1,27 EUR/st.
Distilleergist Turbo Torpedo 72u 21% - 120 g
3,22 €
26,83 EUR/kg