Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Marinade voor varkenspoot - kruiden- en specerijenmix, 70 g
1,80 € 1,27 €
18,14 EUR/kg
Halfautomatische vleeswareninjector met naaldenset en slang
27,31 €
27,31 EUR/st.
Marinade voor ribben - kruiden- en specerijenmix, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Injectiespuit 30ml + 3 naalden + reiniger
5,75 €
5,75 EUR/st.
Kaliumnitraat voor het pekelen van vlees, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Varkensdarmen 28/30 mm en schapendarmen 18/20 mm - set
11,83 €
0,30 EUR/m
Kaliumnitraat voor het pekelen van vlees, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Słoikówka - kruiden- en specerijenmix, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Potvlees - kruiden- en specerijenmix, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Geschikt voor ham - kruiden- en specerijenmix
Voor witte worst - mengsel van kruiden en specerijen
1,66 €
83,00 EUR/kg
Klassieke kruiden- en specerijenmix voor hamkoker
Voor witte worst - kruiden- en specerijenmix, 350g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Kruiden- en specerijenmix voor boerenworst, 500g
Pekelmix voor witte worst, met functioneel eiwit en acerola, 66g
2,12 €
32,12 EUR/kg