Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Marinade voor varkenspoot - kruiden- en specerijenmix, 70 g
1,80 € 1,27 €
18,14 EUR/kg
Marinade voor spek - kruiden- en specerijenmix, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Marinade voor ribben - kruiden- en specerijenmix, 35 g
Roestvrijstalen injectiespuit 60 ml + 2 naalden
15,12 €
15,12 EUR/st.
Vleesprikker met beveiliging
10,24 € 8,95 €
8,95 EUR/st.
Halfautomatische vleeswareninjector met naaldenset en slang
27,31 €
27,31 EUR/st.
Highcastle Whisky-essence voor 2 L - 40 ml
3,41 €
85,25 EUR/l
Mijn hobby: het maken van zelfgemaakte wijn - Engelse versie
1,63 € 1,04 €
1,04 EUR/st.
Collagendarm voor worst Ø 65 mm – 4 m
4,99 € 4,73 €
1,18 EUR/m
Pekelzout 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Klar-zyme - klaringsmiddel
2,44 €
244,00 EUR/l
Pekelzout 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg
Enovini® wijngist
1,22 €
174,29 EUR/kg
Natuurlijke varkensdarmen 28/30, 90m
15,85 € 12,19 €
0,14 EUR/m
Varkensdarmen 28/30 mm en schapendarmen 18/20 mm - set
11,83 €
0,30 EUR/m