Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Module voor distilleerapparaat voor het aromatiseren van distillaat
37,31 €
37,31 EUR/st.
Labels voor plantenbeschrijving + potlood mix 10+20 stuks
2,36 € 1,80 €
1,80 EUR/st.
Vermiculiet voor kamerplanten en tuinieren, 2 L
2,85 €
1,43 EUR/l
Vervangende pakkingen voor sealers 320620 en 320623
3,31 €
1,66 EUR/st.
Vervangende pakkingen voor vacuümsealer 320624
Peklosól - Pekla voor gewone worst, met functioneel eiwit, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Klassieke kruiden- en specerijenmix voor hamkoker
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Geschikt voor ham - kruiden- en specerijenmix
Pot kiemgroente Twist-off + 5 verpakkingen zaden
7,66 €
7,66 EUR/st.
Actieve kokosnootkool voor planten 0,9 L
4,85 €
4,85 EUR/st.
Huisgemaakte kruidenmix voor kabanosy, 30 g
Voor boerenworst, 20g
1,66 €
83,00 EUR/kg
Het geheim van opa Feliks voor pekelen - kruiden- en specerijenmix, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Het geheim van opa Feliks voor pekelen, 35 g
47,43 EUR/kg
Recept van Oma Leokadia Voor Pekelen, 35 g