Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Pekelzout - Pekla voor gewone worst
1,19 €
18,31 EUR/kg
Voor witte worst - mengsel van kruiden en specerijen
1,66 €
83,00 EUR/kg
Pekelzout Pekel voor Kraków-worst - 115 g
2,22 €
19,30 EUR/kg
Pekelmix voor witte worst, met functioneel eiwit en acerola, 66g
2,12 €
32,12 EUR/kg
Peklosól - Pekla voor gewone worst, met functioneel eiwit, 64 g
33,13 EUR/kg
Voor witte worst - kruiden- en specerijenmix, 350g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Wit slagersnet met afmetingen 12,5 cm x 50 m, met hittebestendigheid tot 220°C
13,90 €
0,28 EUR/m
Zwart vleeswaren net met afmetingen 18 cm x 5 m, met thermische weerstand tot 220°C
4,21 € 3,95 €
0,79 EUR/m
Wit slagersnet met afmetingen 12,5 cm x 5 m, met hittebestendigheid tot 220°C
2,97 € 2,63 €
0,53 EUR/m
Polyamide worstomhulsel 8m-fi73mm, 100°C
3,94 € 3,04 €
0,38 EUR/m
Verticale worstenvuller 3 kg
60,23 € 56,83 €
56,83 EUR/st.
Ronde pizzasteen, gemaakt van cordieriet, diameter 33 cm
7,56 €
7,56 EUR/st.
Fermentatiezakken - voor een vat van 130L - 3 stuks
3,53 €
1,18 EUR/st.
Marinade voor vis - kruiden- en specerijenmix, 120 g
1,39 €
11,58 EUR/kg
Verticale worstenvuller 2,5 kg
52,43 € 51,46 €
51,46 EUR/st.