Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Klar-zyme - klaringsmiddel
2,44 €
244,00 EUR/l
Klarowin - klaringsmiddel 10 g
0,68 €
68,00 EUR/kg
Dame 5L met kurk, horizontale buis en dop
6,41 €
6,41 EUR/st.
Fermentatiecontainer 30 L met deksel, kraan en buis UA
13,65 € 12,92 €
12,92 EUR/st.
Klarowin Duo Rapid - chitosan + kiezelzuur, 65 g
2,14 €
32,92 EUR/kg
Klarowin - klaringsmiddel 100 g
1,63 €
16,30 EUR/kg
Set: kurken+etiketten+kappen - 20 stuks
5,85 €
5,85 EUR/st.
Fermentatiebuis van kunststof MINI-v2
0,68 EUR/st.
Set: kurken + etiketten + hoezen - 8 stuks
3,02 €
3,02 EUR/st.
Sterk geroosterde eiken vlokken, 20 g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Natuurlijke eiken vlokken (ongebrand), 20g
Franse eikenblokjes, zwaar getoast, gearomatiseerd – Kers, 20g
2,78 €
139,00 EUR/kg
Glazen waterslot verpakt per 2 stuks.
2,46 €
1,23 EUR/st.
Glazen waterslot
1,27 €
1,27 EUR/st.
Hoekige fermentatiebuis voor containers - onbreekbaar
1,17 €
1,17 EUR/st.