Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Refractometer voor honing
27,31 €
27,31 EUR/st.
Suikermeter, indicator voor suikergehalte 0–29 °Blg
5,75 €
5,75 EUR/st.
Refractometer voor bier
21,22 €
21,22 EUR/st.
Turbo Gist X-Pack 1,8 kg - professioneel, voor grote brouwsels
24,63 €
13,68 EUR/kg
Turbo Gist X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
21,70 €
16,07 EUR/kg
Brouwersthermometer (0°C tot +100°C) 31,5cm
7,68 €
7,68 EUR/st.
Modulaire distilleerder Convex 18 L Baldur
246,10 € 241,46 €
241,46 EUR/st.
Marinade voor ribben - kruiden- en specerijenmix, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Marinade voor spek - kruiden- en specerijenmix, 35 g
Marinade voor varkenspoot - kruiden- en specerijenmix, 70 g
1,80 € 1,27 €
18,14 EUR/kg
Brewkit Coopers Brew A IPA
21,95 €
12,91 EUR/kg
Brewkit Coopers 86 dagen Pilsner
Brewkit Coopers Australian Pale Ale
20,24 €
11,91 EUR/kg
Brewkit Coopers Mexicaanse Cerveza
Brewkit Coopers Stout
18,53 €
10,90 EUR/kg