Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Rookhoutsnippers van kersenhout, 5 kg, middelgroot KL8
14,14 €
2,83 EUR/kg
Rookchips (100% kersenhout) klasse 2 - 5 x 450 g
11,66 €
5,18 EUR/kg
Rookchips voor roken/grillen, kersenhout, 450 g, klasse 8
2,58 €
5,73 EUR/kg
Rookhoutsnippers voor roken/barbecueën, kersen, 450 g, klasse 10
Rookhoutsnippers van els en beuk, 5 kg, middelgroot KL8
7,88 €
1,58 EUR/kg
Rookhoutsnippers van els en beuk, 15 kg, middelgroot KL8
17,80 €
1,19 EUR/kg
Rookhoutsnippers (70% els + 30% beuk), klasse 2, 450 g x5
10,78 €
4,79 EUR/kg
Rooksnippers voor roken en grillen, beuk, 450 g, klasse 2
2,34 €
5,20 EUR/kg
Rookhout snippers voor roken/grillen, beuken, 450 g, kl. 8
Rookhoutsnippers voor roken/grillen 70% elzenhout + 30% beukenhout, 450 g, kl. 8
Frameloze rookoven dragON PLYWOOD NATURE met digitale regelaar, 200 L
853,66 €
853,66 EUR/st.
Frameloze rookkast dragON PLYWOOD NATURE met Wi-Fi-controller, 200L
1 036,58 €
1036,58 EUR/st.
Beuken rooksnippers voor roken en grillen, 450 g, klasse 10
2,34 EUR/st.
Elektrische rookoven dragON met verrijdbaar onderstel
649,76 €
649,76 EUR/st.
Moduulset met Wi‑Fi-controller – dragON IQ 2,7 kW, voor tuinrookovens
369,02 €
369,02 EUR/st.