Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Vloeibare rookaroma – eikenhout, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Vloeibare rookaroma – eiken, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Vloeibare rookaroma voor 3 kg, 40 ml
Set met vloeibare rookaroma’s, 6 stuks à 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Vloeibare rook – kersenhout, 250 ml
Vloeibare rook – jeneverbes, 250 ml
Vloeibare rook, voor 20 kg, 250 ml
Vloeibare rook – kersenhout, 40 ml
Rookchips (100% kersenhout) klasse 2 - 5 x 450 g
11,66 €
5,18 EUR/kg
Rookhoutsnippers voor roken/grillen, appelhout, 450 g, kl. 10
2,58 €
2,58 EUR/st.
Beuken rooksnippers voor roken en grillen, 450 g, klasse 10
2,34 €
2,34 EUR/st.
Rooksnippers (100% beukenhout) klasse 2 - 450 g X5
10,78 €
4,79 EUR/kg
Set elektrische modules met Wi‑Fi-controller – dragON IQ 1,5 kW, voor tuinrookovens
345,12 €
345,12 EUR/st.
Rookhoutsnippers van kersenhout, 5 kg, middelgroot KL8
14,14 €
2,83 EUR/kg
Rookhoutsnippers van els en beuk, 5 kg, middelgroot KL8
7,88 €
1,58 EUR/kg