Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Papieren potten 4,5 x 5 x 4,5, set van 5 stuks.
5,51 € 4,95 €
0,99 EUR/st.
Papieren potten 6 x 6 x 6, set van 5 stuks.
4,70 € 3,24 €
0,65 EUR/st.
Papieren potten 4,5x5x4,5 cm, 30 stuks
8,90 €
0,30 EUR/st.
Klassieke kruiden- en specerijenmix voor hamkoker
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Potvlees - kruiden- en specerijenmix, 30 g
Huisgemaakte kruidenmix voor kabanosy, 30 g
Voor boerenworst, 20g
1,66 €
83,00 EUR/kg
Geschikt voor ham - kruiden- en specerijenmix
Voor witte worst - mengsel van kruiden en specerijen
Het geheim van opa Feliks voor pekelen, 35 g
47,43 EUR/kg
Recept van Oma Leokadia Voor Pekelen, 35 g
Etiketten voor conserven 84mm/46mm zelfklevend 30st.
1,09 € 1,00 €
0,03 EUR/st.
Gietijzeren braadpan, 5,5 L
47,93 € 28,78 €
28,78 EUR/st.
Glazen filtratiekolom in set met alcoholmeter, siliconenslang en kokosnootkool
28,53 €
28,53 EUR/st.
Filterkolom
16,34 €
16,34 EUR/st.