Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Kaliumnitraat voor het pekelen van vlees, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Kaliumnitraat voor het pekelen van vlees, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Het geheim van opa Feliks voor pekelen - kruiden- en specerijenmix, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Druksteen voor vaten, aardewerk, fi 22 cm
13,66 €
13,66 EUR/st.
Druksteen voor vaten, aardewerk, diameter 15 cm
9,87 € 6,31 €
6,31 EUR/st.
Pekelmix voor witte worst, met functioneel eiwit en acerola, 66g
2,12 €
32,12 EUR/kg
Colorozozout Vit-C - 130 g
0,83 €
6,38 EUR/kg
Peklosól - Pekla voor gewone worst, met functioneel eiwit, 64 g
33,13 EUR/kg
Vloeibare rook – kersenhout, 250 ml
45,16 EUR/l
Vloeibare rookaroma – eiken, 250 ml
Vloeibare rook – kersenhout, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Vloeibare rookaroma – eikenhout, 40 ml
Duo Grill voor vlees, 2-in-1 kruidenmix, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Keukenthermometer (0°C tot +250°C) 17,5cm
5,80 €
5,80 EUR/st.
Keukenthermometer met grafiek (0°C tot +100°C) 12,5cm
5,19 € 4,22 €
4,22 EUR/st.