Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Mijn hobby: Zelf kaas maken - boek (in het Pools)
7,68 €
7,68 EUR/st.
Microbiologisch stremsel voor kaas strong, 30 ml
6,66 €
222,00 EUR/l
Bacterieculturen voor gouda kaas
4,92 €
4,92 EUR/st.
Calciumchloride voor kaas, 10 g
0,56 €
56,00 EUR/kg
Kaaskegel 36 x 32 x 45 cm, 5 stuks
3,85 €
0,77 EUR/st.
dragON set voor rookovens - IQ-modules met Wi-Fi en JET 2 LONG rookgenerator met aslade
434,14 €
434,14 EUR/st.
Bacterieculturen voor kwark
Applicator voor vleessnaren basic
6,31 €
6,31 EUR/st.
DragON kit voor rookovens - elektrische modules met digitale controller en JET 2 LONG rookgenerator
319,51 €
319,51 EUR/st.
DragON kit voor rookovens - elektrische modules met digitale controller en rookgenerator JET 1 LONG
300,00 €
300,00 EUR/st.
Applicator voor vleeswaren netten - premium
13,17 €
13,17 EUR/st.
Applicator voor vleeswaren netten - premium versie - buis
7,68 € 6,78 €
6,78 EUR/st.
dragON rookovenset - IQ-modules met Wi-Fi en JET 1 LONG rookgenerator
414,63 €
414,63 EUR/st.
Rookoven met Wi‑Fi, 200 L – dragON WOOD 100IQ met elektrische verwarmingsmodule en regelaar
853,42 €
853,42 EUR/st.
Ronde kaasvorm Ø 8,4 x 7,4 cm voor 250 g
1,33 € 1,02 €
1,02 EUR/st.