Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Grillpan, gietijzer, ø 44 cm
55,60 € 50,00 €
50,00 EUR/st.
Rechthoekige granieten pizzasteen 37 x 35 cm
20,48 €
20,48 EUR/st.
Vloeibare rook – kersenhout, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Rookhoutsnippers (70% els + 30% beuk), klasse 2, 450 g x5
10,78 €
4,79 EUR/kg
Rooksnippers (100% elzenhout) klasse 2 – 5 x 450 g
Vleesprikker
3,94 € 3,68 €
3,68 EUR/st.
Vloeibare rook – kersenhout, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Rookhoutsnippers voor roken/grillen, appelhout, 450 g, kl. 10
2,58 €
2,58 EUR/st.
Rooksnippers voor roken/grillen, kersenhout, 450 g, kl. 2
5,73 EUR/kg
Rookhoutsnippers voor roken/grillen van varkensvlees – mix (70% elzen, 30% beuken), 450 g, klasse 10
2,34 €
2,34 EUR/st.
Beuken rooksnippers voor roken en grillen, 450 g, klasse 10
Rooksnippers voor roken/grillen, elzenhout, 450 g, klasse 8
5,20 EUR/kg
Rooksnippers voor roken/grillen 70% els + 30% beuk, 450 g, kl. 2
Eiken rooksnippers voor roken/grillen, 450 g, kl. 8
Rookhoutsnippers voor roken/grillen, 50% appel + 50% beuk, 450 g, klasse 8