Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Turbo-gist X-Pure 21,3% 48 uur, 25 L
3,22 €
23,85 EUR/kg
Turbo gist X-Pure 21,3%, 100L
6,31 €
17,53 EUR/kg
Turbo Gist X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
21,70 €
16,07 EUR/kg
Herstartgist - 22 g
1,88 €
85,45 EUR/kg
ViniTurbo - gist voor snelle fermentatie, 20 g
94,00 EUR/kg
Bayanus-gist + voedingsstof - Universeel - 21%, 17 g
1,83 €
1,83 EUR/st.
Turbo Cold Gist 120 g
3,68 €
30,67 EUR/kg
Turbo Gist X-Pack 1,8 kg - professioneel, voor grote brouwsels
24,63 €
13,68 EUR/kg
Onbreekbare honingmeter met proefbuis, meetbereik 10-50°Blg
6,65 € 3,95 €
3,95 EUR/st.
Onbreekbare hydrometer voor mede met maatcilinder, meetbereik 10-50°Blg
3,95 €
Turbo X-Harmony Gist 18%, 100 L, 360g
6,24 €
17,33 EUR/kg
Turbo X-Harmony Gist 18%, 25 L, 138 g
23,33 EUR/kg
Enovini® wijngist
1,22 €
174,29 EUR/kg
Getrocknete hefe für honigweine Enovini Honig 10g
2,05 €
205,00 EUR/kg
Wijnmakerijgist Enovini® HONEY, 10 g
1,58 €
158,00 EUR/kg