Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Kaliumnitraat voor het pekelen van vlees, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Kaliumnitraat voor het pekelen van vlees, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Set met watermantel - hamkoker 1,5 kg + pan
52,19 € 51,46 €
51,46 EUR/st.
Natuurlijke schapendarmen - kaliber 18/20mm, 15m
4,73 €
0,32 EUR/m
Pekelzout Pekel knoflook-kruiden voor hammenpers, 100 g
1,19 €
11,90 EUR/kg
Verticale worstenvuller 4 kg
70,24 € 65,36 €
65,36 EUR/st.
Horizontale worstenvuller 4 kg
62,92 € 60,97 €
60,97 EUR/st.
Hamkoker - Gezinsformaat 3 kg
25,60 € 24,88 €
24,88 EUR/st.
Romeinse pot 4 L
27,56 €
27,56 EUR/st.
Ronde Romeinse pot 4 L
22,44 €
22,44 EUR/st.
Horizontale worstenvuller 2,5 kg met siliconen plunjer
33,16 € 29,75 €
29,75 EUR/st.
Horizontale worstenvuller 1,5 kg met siliconen zuiger
29,51 € 26,58 €
26,58 EUR/st.
Hamkoker - Słuszny Kęs 1,5 kg
19,26 € 18,53 €
18,53 EUR/st.
Hamkoker - Klein maar fijn 0,8 kg
16,82 € 15,60 €
15,60 EUR/st.
Het geheim van opa Feliks voor pekelen - kruiden- en specerijenmix, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg