Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Rookhoutsnippers voor roken/grillen van varkensvlees – mix (70% elzen, 30% beuken), 450 g, klasse 10
2,34 €
2,34 EUR/st.
Thermometer voor grill en BBQ, van 50 tot +500°C, bimetalen, 5,3cm
11,28 € 10,24 €
10,24 EUR/st.
Rookhoutsnippers van els en beuk, 5 kg, middelgroot KL8
7,88 €
1,58 EUR/kg
Rooksnippers voor roken/grillen, kersenhout, 450 g, kl. 2
2,58 €
5,73 EUR/kg
Rookhoutsnippers van kersenhout, 5 kg, middelgroot KL8
14,14 €
2,83 EUR/kg
Rookhoutsnippers voor roken/grillen, pruimenhout, 450 g, klasse 8
Rookhoutsnippers voor roken/grillen, Appel - 450 g, klasse 2
Rookhoutsnippers voor roken/grillen, 50% appel + 50% beuk, 450 g, klasse 8
5,20 EUR/kg
Rooksnippers voor roken/grillen, elzenhout, 450 g, klasse 8
Rooksnippers voor roken/grillen, 50% eikenhout + 50% elzenhout, 450 g, klasse 8
Rookhoutsnippers voor roken/grillen, appelhout, 450 g, kl. 10
2,58 EUR/st.
Rookhoutsnippers voor roken en grillen, elzenhout, 450 g, klasse 2
Rooksnippers voor roken/grillen 70% els + 30% beuk, 450 g, kl. 2
Rooksnippers voor roken/grillen, appel, 450 g, klasse 8
Rookhoutsnippers voor roken/grillen 70% elzenhout + 30% beukenhout, 450 g, kl. 8