Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Marinade voor ribben - kruiden- en specerijenmix, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Applicator voor vleeswaren netten - premium
13,17 €
13,17 EUR/st.
Thermometer voor grill en BBQ, van 50 tot +500°C, bimetalen, 5,3cm
11,28 € 10,24 €
10,24 EUR/st.
Ronde pizzasteen, gemaakt van cordieriet, diameter 33 cm
7,56 €
7,56 EUR/st.
Ronde Romeinse pot 4L
27,56 €
27,56 EUR/st.
Romeinse pot 4 L
Romeinse pot 4L
22,44 €
22,44 EUR/st.
Gedroogde bakkersgist, 1 kg
12,19 €
12,19 EUR/st.
Gedroogde bakkersgist, 500g
6,39 €
12,78 EUR/kg
Gedroogde bakkersgist, 250g
3,41 €
3,41 EUR/st.
Gedroogde bakkersgist, 100g
2,02 €
20,20 EUR/kg
31,70 €
31,70 EUR/st.
Ronde Romeinse pot 4 L
Oventhermometer (50°C tot +300°C) Ø6,1cm
4,95 €
4,95 EUR/st.
Pizzasteen met handvat en mesje, van cordieriet, rond 33 cm
8,53 € 6,80 €
6,80 EUR/st.