Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Yoghurt- en kaasbereider met thermostaat 1,5 L
39,50 € 36,83 €
36,83 EUR/st.
ViniTurbo - gist voor snelle fermentatie, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Bordeaux wijngist, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Wijngist Fermivin LS2, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Getrocknete hefe für honigweine Enovini Honig 10g
2,05 €
205,00 EUR/kg
Wijnmakerijgist Enovini® HONEY, 10 g
1,58 €
158,00 EUR/kg
Universele wijngist, 20 ml
Wijngist Malaga, 20 ml
Tokay wijngist, 20 ml
Turbo Gist X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
21,70 €
16,07 EUR/kg
Turbo Cold Gist 120 g
3,68 €
30,67 EUR/kg
Vloeibaar-kristalthermometer (0°C tot +40°C) 15cm
2,83 €
2,83 EUR/st.
Vinistart, 34 g
55,29 EUR/kg
Cidergist Ciderini Sweet, 5 g
376,00 EUR/kg
Fermivin VR5 wijngist, 7 g