Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Rooksnippers voor roken/grillen, elzenhout, 450 g, klasse 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Rooksnippers (100% elzenhout) klasse 2 – 5 x 450 g
10,78 €
4,79 EUR/kg
Rooksnippers voor roken/grillen, 50% eikenhout + 50% elzenhout, 450 g, klasse 8
Eiken rooksnippers voor roken/grillen, 450 g, kl. 8
Rookhoutsnippers voor roken/grillen 70% elzenhout + 30% beukenhout, 450 g, kl. 8
Rookhoutsnippers voor roken en grillen, elzenhout, 450 g, klasse 2
Vloeibare rookaroma – eikenhout, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Vanille eiken vlokken, sterk geroosterd, 20g
2,17 €
108,50 EUR/kg
Sterk geroosterde eiken vlokken, 20 g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Franse eikenblokjes, zwaar getoast, gearomatiseerd – Kers, 20g
139,00 EUR/kg
Franse eikenhouten blokjes, zwaar getoast, 20 g
2,22 €
111,00 EUR/kg
Vloeibare rookaroma – eiken, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Whisky-essence voor 10 L, 100 ml
8,19 €
81,90 EUR/l
Franse eikenblokjes, sterk getoast, gearomatiseerd – Whisky, 20 g
3,41 €
170,50 EUR/kg
Franse eikenhouten blokjes, zwaar getoast, gearomatiseerd – Pruim, 20 g